Video

 Čia pateikti 2 videoseansai, kurie juos peržiūrinčiam žmogui daro gydomąjį ir bendrą stiprinamąjį poveikį. Videoseansai pateikti nemokamam kopijavimui ir jų naudojimui. Be jokių abejonių, jie nėra panacėja nuo visų negalavimų, bet tie mano skaitytojai, kurie turi sveikatos problemų ir negali susimokėti už individualų gydymą, be to, yra pakankamai imlūs videoseanso poveikiui, peržiūrėdami šiuos seansus, galės atsikratyti daugelio sveikatos problemų. O tiems, kieno jautrumas žemas, reikia seansų peržiūrą pakartoti daug kartų, kol bus gautas norimas efektas (to priežastys išdėstytos Taisyklėse). Prieš peržiūrint, primygtinai rekomenduoju atidžiai perskaityti Taisykles (jos labai paprastos ir suprantamos) ir nepamiršti jų laikytis.
 
Sveikatingumo seansas Nr. 1
 
          Tam, kad pagerintumėte savo savijautą ir bendrai atstatytumėte savo sveikatą, Jums suteikiama galimybė nemokamai   nusikopijuoti Gydomąjį seansą Nr. 1. Šis seansas neskirtas gydyti kokiai nors konkrečiai ligai, bet, nepaisant to, jis padės jums atsikratyti sveikatos problemų. Primygtinai rekomenduojama Seansą peržiūrėti ne daugiau vieno karto per dieną, o pieš peržiūrint atidžiai perskaityti Taisykles ir nepamiršti jų laikytis. Po nusikopijavimo iš svetainės, gydomasis Seanso poveikis bus tik pirmąsias dešimt peržiūrų, po to jokio gydomojo poveikio nebebus.
Sveikatingumo seansas Nr. 2
 
           Tam, kad pagerintumėte savo savijautą ir bendrai atstatytumėte savo sveikatą, Jums suteikiama galimybė nemokamai nusikopijuoti Gydomąjį seansą Nr. 2. Primygtinai rekomenduojamą Seanso Nr. 2 peržiūrą pradėti prieš tai dešimt kartų peržiūrėjus Seansą Nr. 1. Seanso Nr. 2 peržiūra prieš tai neperžiūrėjus Seanso Nr. 1, taip pat turės teigiamą poveikį, bet bus daug didesnis efektas, jeigu prieš tai dešimt kartų bus peržiūrėtas Seansas Nr.1. Primygtinai rekomenduojama Seansą peržiūrėti ne daugiau vieno karto per dieną, o pieš peržiūrint atidžiai perskaityti Taisykles ir nepamiršti jų laikytis. Po nusikopijavimo iš svetainės, gydomasis Seanso poveikis bus tik pirmąsias dešimt peržiūrų, po to jokio gydomojo poveikio nebebus.
 
 
 
Dar kartą atkreipiu jūsų dėmesį į tą faktą, kad gydomasis poveikis yra tik per kiekvieno Seanso pirmąsias dešimt peržiūrų, ir nepriklausomai nuo to, kur Jūs įsirašėte failą su seansu. Po dešimtosios peržiūros, gydomasis efektas dings ir Jums failą su seansu teks nusikopijuoti iš naujo. Tai padaryta tam, kad sutrukdyti arba bent apsunkinti taip vadiną “komercinę” veiklą su šiais nemokamais videoseansais.
 
 
Telekinezė
 
          Čia daugelio skaitytojų prašymu, patalpintas nedidelis fragmentas iš laidos, kurią nufilmavo CNN operatoriai, kurios metu aš, pasidavęs įkalbinėjimams, parodžiau, kas tai yra telekinezė (distancinis daiktų perkėlimas). Ir, nors šiandiena tai laikoma gana visaverčiu stebuklu, nieko stebuklingo čia nėra ir jokios naudos toks užsiėmimas neduoda. Dažnai tai priveda iki to, kad žmonės už medžių nebemato miško...
16 sek, AVI, 400x300, Xvid, 0,6Mb
 
 
 
"Siela gyvenimo ir mirties rate"
 
        Filmas, kuris turbūt rūpi kiekvienam planetos žmogui! Šis filmas atskleidžia ilgą laiką slėptą informaciją, kuri jums leis sužinoti tiesą apie save ir atsikratyti mirties baimės, todėl kad iš tikrųjų mes visi gyvename daugelį milijonų metų... Tai pasakojimas apie realų gyvenimo ir mirties ratą, kuriame milijonus metų sukasi mūsų sielos - mes su jumis.
Režisierius: Aleksandras Atakinas
Ko nematuoja šiuolaikiniai matavimo prietaisai.
Kaip atsiranda gyvybė.
 
 
 
 "Radomiras - Jėzus Kristus - suklastota praeitis"
 
          Ko nežinote apie Jeruzalę ir Konstantinopolį/Stambulą (Turkija)!
Apie istorijos melus taip pat rašė lietuvė Jūratė Regina Statkutė de Rosales (Jurate Rosales) savo knygoje
"Europos šaknys ir mes, lietuviai" 
 
 
 
 
  "Išsiskyrimas su N. V. L."
 
        Filmas apie Rusų Visuomeninio Sąjudžio "Atgimimas Aukso amžius" Lyderio Nikolajaus Viktorovičiaus Levašovo palydėjimas 2012 birželio 14d. Filmo "Siela gyvenimo ir mirties rate" informacijos autoriaus mirtis. Svetlana Serioginaitė-Levašova dainuoja šiame filme lietuviškai!
 
 
 
 
  "Didžioji Tartarija - Rusų Imperija (serija suklastota praeitis)"
 
         Kodėl dingę originalūs dokumentai, kuriais remiasi šiandieninė Istorija?
Kodėl pasaulio bibliotekos sudegė vienu metu?
Kas slypi po žodžiu "Istorija"?
 
 
 
 
  "Gyvybės įvairovė. Žmogus" (I dalis)
 
        Filme kalbama apie taip vadinamus astralinius gyvūnus, kokią gyvoms būtybėms žalą arba naudą esant simbiozei jie gali atnešti. Pati svarbiausia tema - nėštumas. Kodėl ankstyvose embriono augimo stadijose embrionas panašus tai į žuvį, tai į varlės embrioną. Filmo pabaigoje pasakojama, kokias pražūtingas pasėkmes žmogaus sielai gali padaryti abortas.
 
 
 
 
 
 
"Fukušimos katastrofos priežastys. Kas įvyko?" [NVL]
 
 
Tikrosios Japonijos atominės elektrinės katastrofos priežastys. Kas įvyko Fukušimoje? Kodėl įvyko cunamis? Kas iš tikrųjų turėjo įvykti Fukušimoje?
Kodėl radiacija neplito ir neplinta į Rusijos pusę? Kodėl naudojamas klimatinis ir tektoninis ginklai prieš Europą ir Rusiją (2003 ir 2010 metų atvejai)?
Kaip veikia klimatinis ginklas. Kaip veikia geotektoninis ginklas. Kodėl jie vis gąsdina pasaulio pabaigomis.
Kodėl "dievo" dalelė niekada nebus surasta kolaideryje (CERN)? Kas yra "globalinis atšilimas".
Torio atominės elektrinės - primityvios, tačiau kur kas modernesnės nei šiandiena naudojamos technologijos.

Ką kalba apie Rusiją JAV garsusis pranašas Edgaras Keisi. Majų kalendorius. Kodėl mūsų idealai buvo - banditai ir prostitutės.

Romanas "Vėjo nublokšti" ir primetamas mentalitetas. Kodėl mokslininkai dažnai elgiasi kaip prostitutės. Kodėl kilo cunamis Indijos vandenyne 2004 metais.
Kas yra vergas? Visuotinė isterija dėl Golfo srovės krypties pasikeitimo. Naftos išsiliejimas Meksikos įlankoje.
Fukušimos katastrofos priežastys.

https://www.youtube.com/watch?v=uUjYt2FeyI0&feature=youtu.be

 

"Klimatinis ginklas arba kodėl kilo gaisrai Rusijoje ir Europoje" [NVL_LT]

Tai viena iš nedaugelio laidų prasimušusi į tiesioginį eterį. Klimatinis ginklas arba kodel kilo gaisrai Rusijoje ir Europoje bei GMO sąryšis.
Daugelis Levašov intervių buvo arba blokuoti arba geriausiu atveju parodyta tik labai maža dalis, iškarpant esminius dalykus. Klimato kontrolė, globalinis atšilimas, Kioto protokolas.
https://www.youtube.com/watch?v=kJ45oUJR_Ik